OX20SC00-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
OX20SC00-04 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OX20SC00-04
Gamintojas / Gamintojas: Peerless by Tymphany
Prekės aprašymas TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 87.1DB
Duomenų lapai: OX20SC00-04.pdf
  • Pranešimas
OX20SC00-04 specifikacijos
Dalies numeris OX20SC00-04 Gamintojas Peerless by Tymphany
apibūdinimas TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 87.1DB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5457 pcs Duomenų lapas OX20SC00-04.pdf
Įveskite Tweeter Nutraukimas Solder Eyelet(s)
Technologija Magnetic Dydis / Matmenys 1.315" Dia (33.40mm)
Figūra Round Serija OX
Reitingai - Galia - Įvertinta 80W
Uosto vieta Top Pakuotė Bulk
Kiti vardai T04-1EM190006 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - magnetas Nd Medžiaga - kūgis Cloth
Apsauga nuo įsilaužimo - Varža 3.46 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.906" (23.00mm) Dažnių diapazonas 2.5kHz ~ 20kHz
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1024.9Hz Efektyvumas - dBA 87.10
Efektyvumas - tipas Half Space Sensitivity Efektyvumas - testavimas 1W/1M
Išsamus aprašymas 3.46 Ohms Tweeter Tweeter 80W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round 87.1dB