OC20SC14-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
OC20SC14-04 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OC20SC14-04
Gamintojas / Gamintojas: Peerless by Tymphany
Prekės aprašymas TWEETER 4OHM 70W TOP PORT 86DB
Duomenų lapai: OC20SC14-04.pdf
  • Pranešimas
OC20SC14-04 specifikacijos
Dalies numeris OC20SC14-04 Gamintojas Peerless by Tymphany
apibūdinimas TWEETER 4OHM 70W TOP PORT 86DB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11046 pcs Duomenų lapas OC20SC14-04.pdf
Įveskite Tweeter Nutraukimas Solder Eyelet(s)
Technologija Magnetic Dydis / Matmenys 1.307" Dia (33.20mm)
Figūra Round Serija OC
Reitingai - Galia - Įvertinta 70W
Uosto vieta Top Pakuotė Bulk
Kiti vardai T04-2EM209801 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - magnetas Nd Medžiaga - kūgis Cloth
Apsauga nuo įsilaužimo - Varža 3.32 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.638" (16.20mm) Dažnių diapazonas 2.5kHz ~ 20kHz
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1633.73Hz Efektyvumas - dBA 85.10
Efektyvumas - tipas Half Space Sensitivity Efektyvumas - testavimas 1W/1M
Išsamus aprašymas 3.32 Ohms Tweeter Tweeter 70W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round 86dB