BC25SC15-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
BC25SC15-04 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BC25SC15-04
Gamintojas / Gamintojas: Peerless by Tymphany
Prekės aprašymas SPEAKR 4OHM 100W TOP PORT 89.3DB
Duomenų lapai: BC25SC15-04.pdf
  • Pranešimas
BC25SC15-04 specifikacijos
Dalies numeris BC25SC15-04 Gamintojas Peerless by Tymphany
apibūdinimas SPEAKR 4OHM 100W TOP PORT 89.3DB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6056 pcs Duomenų lapas BC25SC15-04.pdf
Įveskite Tweeter Nutraukimas Solder Eyelet(s)
Technologija Magnetic Dydis / Matmenys 2.756" L x 2.756" W (70.00mm x 70.00mm)
Figūra Round, Square Frame Serija BC
Reitingai - Galia - Įvertinta 100W
Uosto vieta Top Pakuotė Bulk
Kiti vardai T04-1E0010033 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - magnetas Nd-Fe-B Medžiaga - kūgis Cloth
Apsauga nuo įsilaužimo - Varža 3.41 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.163" (29.55mm) Dažnių diapazonas 2.5kHz ~ 20kHz
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1455.04Hz Efektyvumas - dBA 89.30
Efektyvumas - tipas Half Space Sensitivity Efektyvumas - testavimas 1W/1M
Išsamus aprašymas 3.41 Ohms Tweeter Speaker 100W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round, Square Frame 89.3dB