BC20SC15-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
BC20SC15-04 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BC20SC15-04
Gamintojas / Gamintojas: Peerless by Tymphany
Prekės aprašymas TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 86.7DB
Duomenų lapai: BC20SC15-04.pdf
  • Pranešimas
BC20SC15-04 specifikacijos
Dalies numeris BC20SC15-04 Gamintojas Peerless by Tymphany
apibūdinimas TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 86.7DB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9016 pcs Duomenų lapas BC20SC15-04.pdf
Įveskite Tweeter Nutraukimas Solder Eyelet(s)
Technologija Magnetic Dydis / Matmenys 2.610" Dia (66.30mm)
Figūra Round Serija BC
Reitingai - Galia - Įvertinta 80W
Uosto vieta Top Pakuotė Bulk
Kiti vardai T04-1EM198701 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - magnetas Nd-Fe-B Medžiaga - kūgis Cloth
Apsauga nuo įsilaužimo - Varža 3.56 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.034" (26.26mm) Dažnių diapazonas 1.5kHz ~ 20kHz
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1579.55Hz Efektyvumas - dBA 86.70
Efektyvumas - tipas Half Space Sensitivity Efektyvumas - testavimas 1W/1M
Išsamus aprašymas 3.56 Ohms Tweeter Tweeter 80W 1.5kHz ~ 20kHz Top Round 86.7dB
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BC212B
BC212B
Gamintojai: Fairchild/ON Semiconductor
apibūdinimas: TRANS PNP 50V 0.1A TO-92
Sandelyje: 5141 pcs
parsisiųsti: BC212B.pdf
RFQ
BC212
BC212
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TRANS PNP 50V 0.3A TO-92
Sandelyje: 5987 pcs
parsisiųsti: BC212.pdf
RFQ
BC2032-F1-TR
BC2032-F1-TR
Gamintojai: MPD (Memory Protection Devices)
apibūdinimas: BATT HOLDER SONY CR2032 SMD T&R
parsisiųsti: BC2032-F1-TR.pdf
BC2/3AE
BC2/3AE
apibūdinimas: HOLDER BATTERY 2/3A OR 123A