PC-150-24/750
Patco ElectronicsPatco Electronics
Patco Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PC-150-24/750
Gamintojas / Gamintojas: Patco Electronics
Prekės aprašymas BATT CHRG LEAD ACID 20-28V 750MA
Duomenų lapai: PC-150-24/750.pdf
  • Pranešimas
PC-150-24/750 specifikacijos
Dalies numeris PC-150-24/750 Gamintojas Patco Electronics
apibūdinimas BATT CHRG LEAD ACID 20-28V 750MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3961 pcs Duomenų lapas PC-150-24/750.pdf
Svoris 1200g Įtampa - nominali 20V ~ 28V
Įtampa - įėjimas 110 ~ 130 VAC Įveskite Enclosed
Nutraukimo stilius - Dydis / Matmenys 5.00" L x 3.50" W x 2.50" H (127.00mm x 88.90mm x 63.50mm)
Serija - Maitinimas - maks 25W
Kiti vardai PC-150-24-750 Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C
Ląstelių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos LED Indicator
Išsamus aprašymas Enclosed Battery Charger 20V ~ 28V 750mA Įkrovimo laikas 6 Hrs
Įkrovimo srovė - maks 750mA Baterijos chemija Lead Acid