100R14-457B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R14-457B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 100R14-457B
Gamintojas / Gamintojas: Parlex Corp.
Prekės aprašymas CABLE FFC 14POS 1.00MM 18"
Duomenų lapai: 1.100R14-457B.pdf2.100R14-457B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
100R14-457B specifikacijos
Dalies numeris 100R14-457B Gamintojas Parlex Corp.
apibūdinimas CABLE FFC 14POS 1.00MM 18" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka