050R30-102B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R30-102B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 050R30-102B
Gamintojas / Gamintojas: Parlex Corp.
Prekės aprašymas CABLE FFC 30POS 0.50MM 4"
Duomenų lapai: 1.050R30-102B.pdf2.050R30-102B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
050R30-102B specifikacijos
Dalies numeris 050R30-102B Gamintojas Parlex Corp.
apibūdinimas CABLE FFC 30POS 0.50MM 4" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka