050R18-51B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R18-51B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 050R18-51B
Gamintojas / Gamintojas: Parlex Corp.
Prekės aprašymas CABLE FFC 18POS 0.50MM 2"
Duomenų lapai: 1.050R18-51B.pdf2.050R18-51B.pdf
  • Pranešimas
050R18-51B specifikacijos
Dalies numeris 050R18-51B Gamintojas Parlex Corp.
apibūdinimas CABLE FFC 18POS 0.50MM 2" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka