050R10-127B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R10-127B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 050R10-127B
Gamintojas / Gamintojas: Parlex Corp.
Prekės aprašymas CABLE FFC 10POS 0.50MM 5"
Duomenų lapai: 1.050R10-127B.pdf2.050R10-127B.pdf
  • Pranešimas
050R10-127B specifikacijos
Dalies numeris 050R10-127B Gamintojas Parlex Corp.
apibūdinimas CABLE FFC 10POS 0.50MM 5" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka