S100X075YAJ
PanduitPanduit
S100X075YAJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S100X075YAJ
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas LASER/INKJET SELF-LAM 91/SHEET
Duomenų lapai: 1.S100X075YAJ.pdf2.S100X075YAJ.pdf
  • Pranešimas
S100X075YAJ specifikacijos
Dalies numeris S100X075YAJ Gamintojas Panduit
Galimas kiekis 1251933 pcs Duomenų lapas 1.S100X075YAJ.pdf2.S100X075YAJ.pdf
Serija - Pakuotė 91 per Sheet; 28 Sheets per Pkg
Kiti vardai 07498349598
S100X075YAJ-ND
Darbinė temperatūra -54°C ~ 107°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga Polyester
Etiketės tipas Self Laminating Etiketės dydis 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)
Naudoti su / susijusiais produktais Laser and Ink Jet Printers Išsamus aprašymas White Self Laminating Label 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)