S075X075YAJ
PanduitPanduit
Panduit
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S075X075YAJ
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas LASER/INKJET SELF-LAM 117/SHEET
Duomenų lapai: S075X075YAJ.pdf
  • Pranešimas
S075X075YAJ specifikacijos
Dalies numeris S075X075YAJ Gamintojas Panduit
Galimas kiekis 863869 pcs Duomenų lapas S075X075YAJ.pdf
Serija - Pakuotė 117 per Sheet; 22 Sheets per Pkg
Kiti vardai 07498368385 Darbinė temperatūra -54°C ~ 107°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga Polyester
Etiketės tipas Self Laminating Etiketės dydis 0.75" x 0.75" (19.05mm x 19.05mm)
Naudoti su / susijusiais produktais Laser and Ink Jet Printers Išsamus aprašymas White Self Laminating Label 0.75" x 0.75" (19.05mm x 19.05mm)
Spalva White
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S075X100VAC
S075X100VAC
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: P1 CASSETTE LABEL VINYL .75
Sandelyje: 1595 pcs
parsisiųsti: S075X100VAC.pdf
RFQ
S075W-038C2000-L02-UN-D2
S075W-038C2000-L02-UN-D2
Gamintojai: Thomas Research Products
apibūdinimas: LED DVR CC AC/DC 19-38V 2A