S050X075VAC
PanduitPanduit
S050X075VAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S050X075VAC
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas LABEL LAM 18-14AWG VNL .50"X.75"
Duomenų lapai: 1.S050X075VAC.pdf2.S050X075VAC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
S050X075VAC specifikacijos
Dalies numeris S050X075VAC Gamintojas Panduit
Galimas kiekis 1993 pcs Duomenų lapas 1.S050X075VAC.pdf2.S050X075VAC.pdf
Serija PanTher™, P1™ Pakuotė 450 per Cassette
Kiti vardai 298-10117
S050X075VAC-ND
Darbinė temperatūra -46°C ~ 107°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga Vinyl
Etiketės tipas Self Laminating Etiketės dydis 0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)
Naudoti su / susijusiais produktais Panduit LS8E (Hand-Held) Išsamus aprašymas White Self Laminating Label 0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)