S025X075VAC
PanduitPanduit
Panduit
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S025X075VAC
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas P1 CASSETTE LABEL VINYL .25
Duomenų lapai: S025X075VAC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
S025X075VAC specifikacijos
Dalies numeris S025X075VAC Gamintojas Panduit
Galimas kiekis 1824 pcs Duomenų lapas S025X075VAC.pdf
Serija PanTher™, P1™ Pakuotė 650 per Cassette
Kiti vardai 07498333547 Darbinė temperatūra -46°C ~ 107°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga Vinyl
Etiketės tipas Self Laminating Etiketės dydis 0.25" x 0.75" (6.4mm x 19.1mm)
Naudoti su / susijusiais produktais Panduit LS8E (Hand-Held) Išsamus aprašymas White Self Laminating Label 0.25" x 0.75" (6.4mm x 19.1mm)