PRL100BY-T
PanduitPanduit
Panduit
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PRL100BY-T
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas LABEL ID RATINGS 1.63"X1" BK/YL
Duomenų lapai: PRL100BY-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PRL100BY-T specifikacijos
Dalies numeris PRL100BY-T Gamintojas Panduit
Galimas kiekis 4225 pcs Duomenų lapas PRL100BY-T.pdf
Įveskite Label Serija -
Pakuotė Bulk Kiti vardai 07498388889
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga Vinyl
Etiketės tipas - Etiketės dydis 1.63" L x 1.00" W (41.4mm x 25.4mm)