P24M58SM
PanduitPanduit
P24M58SM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P24M58SM
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas CBL CLIP CONDUIT METALLIC BEAM
Duomenų lapai: P24M58SM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
P24M58SM specifikacijos
Dalies numeris P24M58SM Gamintojas Panduit
Galimas kiekis 40949 pcs Duomenų lapas P24M58SM.pdf
Plotis - Įveskite atributus Snap Closure
Įveskite Clip, Conduit Serija StrongHold™
Sraigtinis dydis - Skydo storis 0.313" ~ 0.500" (7.95mm ~ 12.70mm)
Skydo skylės dydis - Pakuotė Bulk
Kiti vardai 07498363872 Atidarymo dydis 1.500" (38.10mm)
Montavimo tipas Beam Mount, Hammer On Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagos storis - Medžiagų degumo įvertinimas -
Medžiaga Metal Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - funkcijos 360° Rotation
Išsamus aprašymas Cable Clip, Conduit Metallic Beam Mount, Hammer On 1.500" (38.10mm) Spalva Metallic
"Bundle Center" montavimo centras - Klijai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P24M912SM
P24M912SM
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: CBL CLIP CONDUIT METALLIC BEAM
Sandelyje: 39138 pcs
parsisiųsti: P24M912SM.pdf
RFQ
P2435.3
P2435.3
Gamintojai: SSI Technologies, Inc.
apibūdinimas: CABLE W/PACKARD CONNECTOR 36"
Sandelyje: 9999 pcs
parsisiųsti: P2435.3.pdf
RFQ
P24M
P24M
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: CBL CLIP CONDUIT BLACK FASTENER
parsisiųsti: P24M.pdf
P24M58
P24M58
parsisiųsti: P24M58.pdf
P24M912
P24M912
parsisiųsti: P24M912.pdf
P24M24
P24M24
parsisiųsti: P24M24.pdf
apibūdinimas: CABLE W/PACKARD CONNECTOR 18"
parsisiųsti:
apibūdinimas: CABLE W/PACKARD CONNECTOR 24"
parsisiųsti:
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: NUT HEX NICKEL-PLATED BRASS
parsisiųsti: P2439.pdf
apibūdinimas: WASHER FLAT NICKEL-PLATED STEEL
P24M24SM
P24M24SM
parsisiųsti: P24M24SM.pdf
apibūdinimas: WASHER PHENOLIC FLAT
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus