MS8X625X15-LS
PanduitPanduit
Panduit
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS8X625X15-LS
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas STRAP STEEL 304 .63" X 28.7"
Duomenų lapai: 1.MS8X625X15-LS.pdf2.MS8X625X15-LS.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
  • Pranešimas
MS8X625X15-LS specifikacijos
Dalies numeris MS8X625X15-LS Gamintojas Panduit
apibūdinimas STRAP STEEL 304 .63" X 28.7" "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 5734 pcs Duomenų lapas 1.MS8X625X15-LS.pdf2.MS8X625X15-LS.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Strapping Plotis 0.625" (15.88mm)
Tempimo stiprumas 600 lbs (272.16 kg) Serija Pan-Steel® MS
Pakuotė 50 per Pkg Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga Stainless Steel 304
Ilgis - apytikslis 28.75" Ilgis - faktinis 2.392' (728.98mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable funkcijos -
Išsamus aprašymas Strapping Silver 8.00" (203.20mm) 0.625" (15.88mm) 600 lbs (272.16 kg) 2.392' (728.98mm) Spalva Silver
Bundle Diameter 8.00" (203.20mm)