MS4X375X15-LS
PanduitPanduit
Panduit
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS4X375X15-LS
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas STRAP STEEL 304 .38" X 16.2"
Duomenų lapai: 1.MS4X375X15-LS.pdf2.MS4X375X15-LS.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
  • Pranešimas
MS4X375X15-LS specifikacijos
Dalies numeris MS4X375X15-LS Gamintojas Panduit
apibūdinimas STRAP STEEL 304 .38" X 16.2" "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 4716 pcs Duomenų lapas 1.MS4X375X15-LS.pdf2.MS4X375X15-LS.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Strapping Plotis 0.375" (9.53mm)
Tempimo stiprumas 300 lbs (136.08 kg) Serija Pan-Steel® MS
Pakuotė 50 per Pkg Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga Stainless Steel 304
Ilgis - apytikslis 16.25" Ilgis - faktinis 1.350' (411.48mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable funkcijos -
Išsamus aprašymas Strapping Silver 4.00" (101.60mm) 0.375" (9.53mm) 300 lbs (136.08 kg) 1.350' (411.48mm) Spalva Silver
Bundle Diameter 4.00" (101.60mm)