LS7-75NL-2
PanduitPanduit
Panduit
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LS7-75NL-2
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas TAPE IND 3/4"X 26.2' BLK ON CLR
Duomenų lapai: 1.LS7-75NL-2.pdf2.LS7-75NL-2.pdf3.LS7-75NL-2.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
  • Pranešimas
LS7-75NL-2 specifikacijos
Dalies numeris LS7-75NL-2 Gamintojas Panduit
apibūdinimas TAPE IND 3/4"X 26.2' BLK ON CLR "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 4100 pcs Duomenų lapas 1.LS7-75NL-2.pdf2.LS7-75NL-2.pdf3.LS7-75NL-2.pdf
Serija PANACEA™ Pakuotė Roll
Kiti vardai 298-1346 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga Polyester "Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable
Etiketės tipas Thermal Transfer Etiketės dydis 0.75" x 26.2' (19.1mm x 8.0m)
Naudoti su / susijusiais produktais Thermal Transfer Printer Spalva Clear
Susiję produktai
LS7-75NL-1
LS7-75NL-1
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: TAPE IND 3/4"X 26.2' BLK ON WHT
Sandelyje: 5608 pcs
parsisiųsti: LS7-75NL-1.pdf
RFQ
LS7-38-2
LS7-38-2
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: TAPE LAM 3/8"X 26.2' BLK ON CLR
Sandelyje: 4307 pcs
parsisiųsti: LS7-38-2.pdf
RFQ
LS70C2D-T
LS70C2D-T
Gamintojai: Citizen Electronics Co., Ltd.
apibūdinimas: SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
parsisiųsti: LS70C2D-T.pdf
apibūdinimas: TAPE LAM 1/4"X 26.2' BLK ON CLR
parsisiųsti: LS7-25-2.pdf
LS70C2-T
LS70C2-T
parsisiųsti: LS70C2-T.pdf
apibūdinimas: TAPE LAM 1/2"X 26.2' BLK ON WHT
LS7-CLN
LS7-CLN
apibūdinimas: CASSETTE CLEANING F/LS7 PRINTER
parsisiųsti: LS7-CLN.pdf
LS71C2-T
LS71C2-T
parsisiųsti: LS71C2-T.pdf
apibūdinimas: TAPE LAM 1/2"X 26.2' BLK ON CLR
LS700-RH
LS700-RH
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: INVERTER 10.8-13.2V IN 1650V OUT
parsisiųsti: LS700-RH.pdf
apibūdinimas: TAPE LAM 3/8"X 26.2' BLK ON WHT
LS7-ACS
LS7-ACS
apibūdinimas: ADAPTER 120VAC F/LS7 PRINTER
parsisiųsti: LS7-ACS.pdf
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus