LCDX6-56DF-L
PanduitPanduit
Panduit
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LCDX6-56DF-L
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas CONN TERM RECT TONG 6 AWG #5/16
Duomenų lapai: LCDX6-56DF-L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LCDX6-56DF-L specifikacijos
Dalies numeris LCDX6-56DF-L Gamintojas Panduit
apibūdinimas CONN TERM RECT TONG 6 AWG #5/16 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5787 pcs Duomenų lapas LCDX6-56DF-L.pdf
Vielos matuoklis 6 AWG Plotis - išoriniai kraštai 0.560" (14.22mm)
Nutraukimas Crimp, Barrel Terminalo tipas Rectangular Tongue
Terminalo stilius Two Stud Holes Tabo storis 0.070" (1.78mm)
Stud / Tab dydis 5/16 Stud Serija Pan-Lug®
Pakuotė Bulk Kiti vardai 07498342667
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacija Non-Insulated
funkcijos - Skersmuo - žiedo ID 0.340" (8.64mm)
Skersmuo - barelis OD 0.310" (7.87mm) Skersmuo - Barrel ID 0.220" (5.59mm)
Išsamus aprašymas Terminal Connector Rectangular Rectangular Tongue 6 AWG 5/16 Stud Kontaktinė medžiaga Copper