HSTT75-TC
PanduitPanduit
Panduit
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HSTT75-TC
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas HEAT SHRINK CLR .75" X 200'
Duomenų lapai: 1.HSTT75-TC.pdf2.HSTT75-TC.pdf3.HSTT75-TC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 272 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 272 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HSTT75-TC specifikacijos
Dalies numeris HSTT75-TC Gamintojas Panduit
Galimas kiekis 272 pcs Duomenų lapas 1.HSTT75-TC.pdf2.HSTT75-TC.pdf3.HSTT75-TC.pdf
Įveskite Tubing, Flexible Susitraukimo santykis 2 to 1
Susitraukimo temperatūra 90°C Serija HSTT
Atgautos sienelės storis 0.030" (0.76mm) Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga Polyolefin (PO), Irradiated
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 200.0' (61.0m)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinis skersmuo - tiekiamas 0.750" (19.05mm)
Vidinis skersmuo - atkurtas 0.375" (9.53mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Clear 200.0' (61.0m) Spalva Clear