H050X034H2T
PanduitPanduit
Panduit
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: H050X034H2T
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas HEATSHRINK THERMTRANS
Duomenų lapai: 1.H050X034H2T.pdf2.H050X034H2T.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 202 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 202 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
H050X034H2T specifikacijos
Dalies numeris H050X034H2T Gamintojas Panduit
Galimas kiekis 202 pcs Duomenų lapas 1.H050X034H2T.pdf2.H050X034H2T.pdf
Serija - Pakuotė 2000 per Roll
Kiti vardai 07498351852 Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga Polyolefin
Etiketės tipas Heat Shrinkable Etiketės dydis 0.50" x 0.34" (12.7mm x 8.6mm)
Naudoti su / susijusiais produktais Thermal Transfer Printer Išsamus aprašymas Yellow Heat Shrinkable Label 0.50" x 0.34" (12.7mm x 8.6mm)