FSF87-20-L
PanduitPanduit
Panduit
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSF87-20-L
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas FERRULE INS VNL AWG1 BL 15/16"
Duomenų lapai: FSF87-20-L.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
  • Pranešimas
FSF87-20-L specifikacijos
Dalies numeris FSF87-20-L Gamintojas Panduit
apibūdinimas FERRULE INS VNL AWG1 BL 15/16" "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 5053 pcs Duomenų lapas FSF87-20-L.pdf
Įveskite Single Wire Stilius DIN
Dydis 1 AWG (50mm²) Serija Pan-Term®
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Ilgis - kaištis 20.00mm
Ilgis - bendras 36.00mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable
Izoliacija Insulated Išsamus aprašymas Blue Wire Ferrule Connector DIN 1 AWG (50mm²) Single Wire