C200X050YJC
PanduitPanduit
Panduit
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C200X050YJC
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas LABEL INVNTRY CNTRL 2"X0.5"
Duomenų lapai: 1.C200X050YJC.pdf2.C200X050YJC.pdf
  • Pranešimas
C200X050YJC specifikacijos
Dalies numeris C200X050YJC Gamintojas Panduit
Galimas kiekis 1189 pcs Duomenų lapas 1.C200X050YJC.pdf2.C200X050YJC.pdf
Įveskite Label Serija PanTher™, P1™
Pakuotė Roll Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga Polyester Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Etiketės tipas Blank
Etiketės dydis 2.00" L x 0.50" W (50.8mm x 12.7mm) Naudoti su / susijusiais produktais User Defined