C075X025YLC
PanduitPanduit
Panduit
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C075X025YLC
Gamintojas / Gamintojas: Panduit
Prekės aprašymas LABEL INVNTRY CNTRL 0.75"X0.25"
Duomenų lapai: C075X025YLC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C075X025YLC specifikacijos
Dalies numeris C075X025YLC Gamintojas Panduit
apibūdinimas LABEL INVNTRY CNTRL 0.75"X0.25" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1373 pcs Duomenų lapas C075X025YLC.pdf
Įveskite Label Serija PanTher™, P1™
Pakuotė Roll Kiti vardai 07498352543
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga Polyester
Etiketės tipas Blank Etiketės dydis 0.75" L x 0.25" W (19.0mm x 6.4mm)