XN0431100L
PanasonicPanasonic
XN0431100L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XN0431100L
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.3W MINI6
Duomenų lapai: XN0431100L.pdf
  • Pranešimas
XN0431100L specifikacijos
Dalies numeris XN0431100L Gamintojas Panasonic
apibūdinimas TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.3W MINI6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4378 pcs Duomenų lapas XN0431100L.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA