XN0111300L
PanasonicPanasonic
XN0111300L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XN0111300L
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI5
Duomenų lapai: XN0111300L.pdf
  • Pranešimas
XN0111300L specifikacijos
Dalies numeris XN0111300L Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 5126 pcs Duomenų lapas XN0111300L.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Tranzistoriaus tipas 2 PNP - Pre-Biased (Dual) Tiekėjo prietaisų paketas Mini5-G1
Serija - Rezistorius - spinduliuotės bazė (R2) 47 kOhms
Rezistorius - bazė (R1) 47 kOhms Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Kiti vardai XN0111300LCT
XN1113CT
XN1113CT-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Dažnumas - perėjimas 80MHz Išsamus aprašymas Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 80MHz 300mW Surface Mount Mini5-G1
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 80 @ 5mA, 10V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 500nA
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 100mA