TXS2SS-L2-24V
PanasonicPanasonic
TXS2SS-L2-24V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXS2SS-L2-24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Duomenų lapai: TXS2SS-L2-24V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
TXS2SS-L2-24V specifikacijos
Dalies numeris TXS2SS-L2-24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19629 pcs Duomenų lapas TXS2SS-L2-24V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 19.2 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 110VDC - Max
Serija TX-S Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Dirbti laiką 5ms
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 24VDC
Ritinio tipas Latching, Dual Coil Varžtų atsparumas 3.84 kOhms
Ritės galia 150 mW Ritinio srovė 6.3mA