TXS2SS-1.5V-X
PanasonicPanasonic
TXS2SS-1.5V-X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXS2SS-1.5V-X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Duomenų lapai: TXS2SS-1.5V-X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TXS2SS-1.5V-X specifikacijos
Dalies numeris TXS2SS-1.5V-X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35397 pcs Duomenų lapas TXS2SS-1.5V-X.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 1.2 VDC Išjunkite įtampą (min.) 0.15 VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 110VDC - Max
Serija TX-S Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tape & Reel (TR)
Kiti vardai 255-2355-2
TXS2SS-1.5V-X-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 5ms Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 1.5VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 45 Ohms Ritės galia 50 mW
Ritinio srovė 33.3mA