TXS2SL-L-24V
PanasonicPanasonic
TXS2SL-L-24V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXS2SL-L-24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Duomenų lapai: TXS2SL-L-24V.pdf
  • Pranešimas
TXS2SL-L-24V specifikacijos
Dalies numeris TXS2SL-L-24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6030 pcs Duomenų lapas TXS2SL-L-24V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 19.2 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 110VDC - Max
Serija TX-S Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Dirbti laiką 5ms
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 24VDC Ritinio tipas Latching, Single Coil
Varžtų atsparumas 11.52 kOhms Ritės galia 50 mW
Ritinio srovė 2.1mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TXS2SL-L-24V-Z
TXS2SL-L-24V-Z
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V