TXS2SA-L2-1.5V
PanasonicPanasonic
TXS2SA-L2-1.5V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXS2SA-L2-1.5V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Duomenų lapai: TXS2SA-L2-1.5V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
TXS2SA-L2-1.5V specifikacijos
Dalies numeris TXS2SA-L2-1.5V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22292 pcs Duomenų lapas TXS2SA-L2-1.5V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 1.2 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 110VDC - Max
Serija TX-S Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Dirbti laiką 5ms
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 1.5VDC
Ritinio tipas Latching, Dual Coil Varžtų atsparumas 32.1 Ohms
Ritės galia 70 mW Ritinio srovė 46.7mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TXS2SA-L2-1.5V-X
TXS2SA-L2-1.5V-X
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V