TXS2SA-4.5V-X
PanasonicPanasonic
TXS2SA-4.5V-X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXS2SA-4.5V-X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Duomenų lapai: TXS2SA-4.5V-X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TXS2SA-4.5V-X specifikacijos
Dalies numeris TXS2SA-4.5V-X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33682 pcs Duomenų lapas TXS2SA-4.5V-X.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 3.6 VDC Išjunkite įtampą (min.) 0.45 VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 110VDC - Max
Serija TX-S Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Dirbti laiką 5ms
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 4.5VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 405 Ohms
Ritės galia 50 mW Ritinio srovė 11.1mA