TXD2SS-L-4.5V-4
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXD2SS-L-4.5V-4
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Duomenų lapai: TXD2SS-L-4.5V-4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
TXD2SS-L-4.5V-4 specifikacijos
Dalies numeris TXD2SS-L-4.5V-4 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12766 pcs Duomenų lapas TXD2SS-L-4.5V-4.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 3.38 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 10VDC - Max
Serija TX-D Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 4ms
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10mA Kontaktinė medžiaga Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 4.5VDC
Ritinio tipas Latching, Single Coil Varžtų atsparumas 88 Ohms
Ritės galia 230 mW Ritinio srovė 51.1mA