TXD2SS-L-24V-X
PanasonicPanasonic
TXD2SS-L-24V-X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXD2SS-L-24V-X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Duomenų lapai: TXD2SS-L-24V-X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TXD2SS-L-24V-X specifikacijos
Dalies numeris TXD2SS-L-24V-X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24607 pcs Duomenų lapas TXD2SS-L-24V-X.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 18 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 220VDC - Max
Serija TX-D Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 4ms
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 24VDC
Ritinio tipas Latching, Single Coil Varžtų atsparumas 3.39 kOhms
Ritės galia 170 mW Ritinio srovė 7.1mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TXD2SS-L-24V
TXD2SS-L-24V
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V