TXD2SL-L-24V
PanasonicPanasonic
TXD2SL-L-24V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXD2SL-L-24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Duomenų lapai: TXD2SL-L-24V.pdf
  • Pranešimas
TXD2SL-L-24V specifikacijos
Dalies numeris TXD2SL-L-24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5926 pcs Duomenų lapas TXD2SL-L-24V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 18 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 220VDC - Max
Serija TX-D Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 255-2329-5
TXD2SL-L-24V-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 4ms Montavimo tipas Surface Mount
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 24VDC
Ritinio tipas Latching, Single Coil Varžtų atsparumas 3.39 kOhms
Ritės galia 170 mW Ritinio srovė 7.1mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TXD2SL-L-12V-Z
TXD2SL-L-12V-Z
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Sandelyje: 5014 pcs
parsisiųsti: TXD2SL-L-12V-Z.pdf
RFQ
TXD2SL-L-24V-Z
TXD2SL-L-24V-Z
Gamintojai: Panasonic