TXD2SA-12V-X
PanasonicPanasonic
TXD2SA-12V-X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXD2SA-12V-X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Duomenų lapai: TXD2SA-12V-X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TXD2SA-12V-X specifikacijos
Dalies numeris TXD2SA-12V-X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34486 pcs Duomenų lapas TXD2SA-12V-X.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 220VDC - Max
Serija TX-D Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 4ms
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 720 Ohms
Ritės galia 200 mW Ritinio srovė 16.7mA