TXD2-L-24V-3
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXD2-L-24V-3
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Duomenų lapai: TXD2-L-24V-3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
TXD2-L-24V-3 specifikacijos
Dalies numeris TXD2-L-24V-3 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13119 pcs Duomenų lapas TXD2-L-24V-3.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 18 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 220VDC - Max
Serija TX-D Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 4ms
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 24VDC
Ritinio tipas Latching, Single Coil Varžtų atsparumas 2.3 kOhms
Ritės galia 250 mW Ritinio srovė 10.4mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TXD2-L-3V
TXD2-L-3V
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Sandelyje: 22560 pcs
parsisiųsti: TXD2-L-3V.pdf
RFQ
TXD2-L-24V-6
TXD2-L-24V-6
Gamintojai: Panasonic
Sandelyje: 4075 pcs
parsisiųsti: TXD2-L-24V-6.pdf
RFQ
TXD2-L-24V
TXD2-L-24V