TX2SL-LT-4.5V-TH
PanasonicPanasonic
TX2SL-LT-4.5V-TH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TX2SL-LT-4.5V-TH
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V
Duomenų lapai: TX2SL-LT-4.5V-TH.pdf
  • Pranešimas
TX2SL-LT-4.5V-TH specifikacijos
Dalies numeris TX2SL-LT-4.5V-TH Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4852 pcs Duomenų lapas TX2SL-LT-4.5V-TH.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 3.38 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 250VAC, 220VDC - Max
Serija TX-TH Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 255-2863
TX2SLLT45VTH
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 4ms Montavimo tipas Surface Mount
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 4.5VDC Coil Surface Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 4.5VDC
Ritinio tipas Latching, Dual Coil Varžtų atsparumas 145 Ohms
Ritės galia 140 mW Ritinio srovė 31.0mA