TX2-LT-4.5V-TH
PanasonicPanasonic
TX2-LT-4.5V-TH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TX2-LT-4.5V-TH
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V
Duomenų lapai: TX2-LT-4.5V-TH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Pranešimas
TX2-LT-4.5V-TH specifikacijos
Dalies numeris TX2-LT-4.5V-TH Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32953 pcs Duomenų lapas TX2-LT-4.5V-TH.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 3.38 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 220VDC - Max
Serija TX-TH Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 255-2857
TX2LT45VTH
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 4ms Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 4.5VDC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 4.5VDC Ritinio tipas Latching, Dual Coil
Varžtų atsparumas 145 Ohms Ritės galia 140 mW
Ritinio srovė 31.0mA