TQ2SS-L2-4.5V
PanasonicPanasonic
TQ2SS-L2-4.5V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TQ2SS-L2-4.5V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Duomenų lapai: TQ2SS-L2-4.5V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
TQ2SS-L2-4.5V specifikacijos
Dalies numeris TQ2SS-L2-4.5V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY TELECOM DPDT 2A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26688 pcs Duomenų lapas TQ2SS-L2-4.5V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 3.38 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 125VAC, 220VDC - Max
Serija TQ-SMD Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas Telecom Pakuotė Tube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 4ms
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
funkcijos - Išsamus aprašymas Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A Kontaktinė medžiaga Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 4.5VDC
Ritinio tipas Latching, Dual Coil Varžtų atsparumas 145 Ohms
Ritės galia 140 mW Ritinio srovė 31.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TQ2SS-L2-24V-Z
TQ2SS-L2-24V-Z
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Sandelyje: 34050 pcs
parsisiųsti: TQ2SS-L2-24V-Z.pdf
RFQ
TQ2SS-L2-4.5V-Z
TQ2SS-L2-4.5V-Z
Gamintojai: Panasonic