TQ2SL-L2-4.5V
PanasonicPanasonic
TQ2SL-L2-4.5V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TQ2SL-L2-4.5V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Duomenų lapai: TQ2SL-L2-4.5V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TQ2SL-L2-4.5V specifikacijos
Dalies numeris TQ2SL-L2-4.5V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY TELECOM DPDT 2A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34525 pcs Duomenų lapas TQ2SL-L2-4.5V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 3.38 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 125VAC, 220VDC - Max
Serija TQ-SMD Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas Telecom Pakuotė Tube
Kiti vardai 255-2277-5
TQ2SL-L2-4.5V-ND
TQ2SLL245V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 4ms Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A
Kontaktinė medžiaga Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 4.5VDC Ritinio tipas Latching, Dual Coil
Varžtų atsparumas 145 Ohms Ritės galia 140 mW
Ritinio srovė 31.0mA