SFS4-L-DC12V-D
PanasonicPanasonic
SFS4-L-DC12V-D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFS4-L-DC12V-D
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY SAFETY 6PST 6A 12V
Duomenų lapai: SFS4-L-DC12V-D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SFS4-L-DC12V-D specifikacijos
Dalies numeris SFS4-L-DC12V-D Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY SAFETY 6PST 6A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4416 pcs Duomenų lapas SFS4-L-DC12V-D.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 30VDC - Max
Serija SFS Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas Safety Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-5357
SFS4-L-DC12V-D-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Diode, LED Indicator
Išsamus aprašymas Safety Relay 6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B) 12VDC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 6A
Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktinė forma 6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 288 Ohms Ritės galia 500 mW
Ritinio srovė 41.7mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SFS4-L-DC24V-D
SFS4-L-DC24V-D
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY SAFETY 6PST 6A 24V
Sandelyje: 4748 pcs
parsisiųsti: SFS4-L-DC24V-D.pdf
RFQ
SFS4-L-DC48V-D
SFS4-L-DC48V-D
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY SAFETY 6PST 6A 48V
Sandelyje: 3990 pcs
parsisiųsti: SFS4-L-DC48V-D.pdf
RFQ
SFS4-SFD
SFS4-SFD
apibūdinimas: RELAY SOCKET 10 POS DIN RAIL
parsisiųsti: SFS4-SFD.pdf
SFS4-PS
SFS4-PS
apibūdinimas: RELAY SOCKET 10 POS THROUGH HOLE