S4EB-L2-12V
PanasonicPanasonic
S4EB-L2-12V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S4EB-L2-12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURP SPST X 4 4A 12V
Duomenų lapai: S4EB-L2-12V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
S4EB-L2-12V specifikacijos
Dalies numeris S4EB-L2-12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURP SPST X 4 4A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8435 pcs Duomenų lapas S4EB-L2-12V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 48VDC - Max
Serija S Atsisveikinimo laikas 15ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 255-3451
S4EB-L2-12V-ND
S4EBL212V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 65°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Sealed - Amber Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) x 4 12VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 4A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) x 4 Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Latching, Dual Coil Varžtų atsparumas 720 Ohms
Ritės galia 200 mW Ritinio srovė 16.7mA