S1DXM-M2C30M-AC24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S1DXM-M2C30M-AC24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY TIME DELAY 30MIN 7A 250V
Duomenų lapai: S1DXM-M2C30M-AC24V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
S1DXM-M2C30M-AC24V specifikacijos
Dalies numeris S1DXM-M2C30M-AC24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY TIME DELAY 30MIN 7A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1927 pcs Duomenų lapas S1DXM-M2C30M-AC24V.pdf
Įtampa - tiekimas 24VAC Laiko nustatymo metodas Input Voltage
Laiko nustatymo metodas Hand Dial Nutraukimo stilius Plug In
Serija S1DXM Relės tipas Mechanical Relay
Montavimo tipas Socketable Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Programmable (Multi-Function) Išsamus aprašymas Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.2 Sec ~ 30 Min Delay 7A @ 250VAC Socketable
Delsimo laikas 0.2 Sec ~ 30 Min Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 7A @ 250VAC