PMH-30M-AC120V
PanasonicPanasonic
PMH-30M-AC120V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMH-30M-AC120V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY TIME DELAY 30MIN 7A 250V
Duomenų lapai: PMH-30M-AC120V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PMH-30M-AC120V specifikacijos
Dalies numeris PMH-30M-AC120V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY TIME DELAY 30MIN 7A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1903 pcs Duomenų lapas PMH-30M-AC120V.pdf
Įtampa - tiekimas 100 ~ 120VAC Laiko nustatymo metodas Input Voltage
Laiko nustatymo metodas Hand Dial Nutraukimo stilius Plug In, 8 Pin (Octal)
Serija PMH Relės tipas Mechanical Relay
Kiti vardai 1110-3381 Montavimo tipas Socketable
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija On-Delay
Išsamus aprašymas On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.15 Sec ~ 30 Min Delay 7A @ 250VAC Socketable Delsimo laikas 0.15 Sec ~ 30 Min
Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 7A @ 250VAC Grandinė DPDT (2 Form C)