P-120SCHF2X5
PanasonicPanasonic
P-120SCHF2X5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P-120SCHF2X5
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas BATTERY PACK 12.0V 1200MAH NICAD
Duomenų lapai: P-120SCHF2X5.pdf
RoHs statusas Atleidimas nuo mokesčio / RoHS netaikomas
  • Pranešimas
P-120SCHF2X5 specifikacijos
Dalies numeris P-120SCHF2X5 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas BATTERY PACK 12.0V 1200MAH NICAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Atleidimas nuo mokesčio / RoHS netaikomas
Galimas kiekis 5706 pcs Duomenų lapas P-120SCHF2X5.pdf
Svoris 499g Įtampa - Įvertinta 12V
Nutraukimo stilius Solder Tab Struktūra Side to Side, 5 Rows x 2 Cells
Dydis / Matmenys 4.53" L x 1.81" W x 1.69" H (115.0mm x 46.0mm x 43.0mm) Serija P-120SCH
Įkraunamumas Yes Kiti vardai P091-F025
Ląstelių skaičius 10 Pastaba -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Išsamus aprašymas SC 12V Nickel Cadmium Battery Pack