NL6EBX-6M-DC12V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NL6EBX-6M-DC12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 125V
Duomenų lapai: NL6EBX-6M-DC12V.pdf
  • Pranešimas
NL6EBX-6M-DC12V specifikacijos
Dalies numeris NL6EBX-6M-DC12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5755 pcs Duomenų lapas NL6EBX-6M-DC12V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9.6 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 125VAC, 30VDC - Max
Serija NL Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 55°C Dirbti laiką 15ms
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay 6PDT (6 Form C) Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktinė forma 6PDT (6 Form C)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 200 Ohms Ritės galia 720 mW
Ritinio srovė 60.0mA