NC4EBD-PL2-DC110V
PanasonicPanasonic
NC4EBD-PL2-DC110V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NC4EBD-PL2-DC110V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Duomenų lapai: NC4EBD-PL2-DC110V.pdf
  • Pranešimas
NC4EBD-PL2-DC110V specifikacijos
Dalies numeris NC4EBD-PL2-DC110V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5100 pcs Duomenų lapas NC4EBD-PL2-DC110V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 88 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija NC Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 55°C Dirbti laiką 20ms
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Sealed - Amber Išsamus aprašymas General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 110VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A Kontaktinė medžiaga Silver Nickel (AgNi)
Kontaktinė forma 4PDT (4 Form C) Ritės įtampa 110VDC
Ritinio tipas Latching, Dual Coil Varžtų atsparumas 7.56 kOhms
Ritės galia 1.6 W Ritinio srovė 14.5mA