NC4EBD-DC12V
PanasonicPanasonic
NC4EBD-DC12V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NC4EBD-DC12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Duomenų lapai: NC4EBD-DC12V.pdf
  • Pranešimas
NC4EBD-DC12V specifikacijos
Dalies numeris NC4EBD-DC12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4943 pcs Duomenų lapas NC4EBD-DC12V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9.6 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija NC Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 255-2233
NC4EBD-DC12V-ND
NC4EBDDC12V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 55°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Socketable
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Amber
Išsamus aprašymas General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Socketable Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A
Kontaktinė medžiaga Silver Nickel (AgNi) Kontaktinė forma 4PDT (4 Form C)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 200 Ohms Ritės galia 720 mW
Ritinio srovė 60.0mA