NC4D-JPL2-DC12V
PanasonicPanasonic
NC4D-JPL2-DC12V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NC4D-JPL2-DC12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Duomenų lapai: NC4D-JPL2-DC12V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
NC4D-JPL2-DC12V specifikacijos
Dalies numeris NC4D-JPL2-DC12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6046 pcs Duomenų lapas NC4D-JPL2-DC12V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9.6 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija NC Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 55°C Dirbti laiką 20ms
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A
Kontaktinė medžiaga Silver Nickel (AgNi) Kontaktinė forma 4PDT (4 Form C)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Latching, Dual Coil
Varžtų atsparumas 90 Ohms Ritės galia 1.6 W
Ritinio srovė 133mA