NC4D-DC24V
PanasonicPanasonic
NC4D-DC24V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NC4D-DC24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Duomenų lapai: NC4D-DC24V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NC4D-DC24V specifikacijos
Dalies numeris NC4D-DC24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10553 pcs Duomenų lapas NC4D-DC24V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 19.2 VDC Išjunkite įtampą (min.) 2.4 VDC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija NC Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 255-2826
NC4D-DC24V-ND
NC4DDC24V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 55°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Socketable
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A
Kontaktinė medžiaga Silver Nickel (AgNi) Kontaktinė forma 4PDT (4 Form C)
Ritės įtampa 24VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 800 Ohms Ritės galia 720 mW
Ritinio srovė 30.0mA